KeLIP - Mod Blended Report Sem 1 Session 2018/2019 (latest by 2 January 2018)

FAKULTIMOOC BLKELIP BLKELIP NOT BLTOTAL KELIPNOT REGISTERTOTAL BL (%)
FAKULTI BAHASA DAN KOMUNIKASI347855283
FAKULTI BIOSUMBER DAN INDUSTRI MAKANAN177279098
FAKULTI EKONOMI DAN SAINS PENGURUSAN4503282162
FAKULTI INFORMATIK & KOMPUTERAN147350094
FAKULTI PENGAJIAN KONTEMPORARI ISLAM2100431431663
FAKULTI PENGAJIAN UMUM DAN PENDIDIKAN LANJUTAN017118189
FAKULTI PERUBATAN - MBBS0264305830
FAKULTI PERUBATAN - NURSING0235040
FAKULTI REKABENTUK INOVATIF DAN TEKNOLOGI053457290
FAKULTI SAINS KESIHATAN2781593481
FAKULTI SAINS SOSIAL GUNAAN031334189
FAKULTI UNDANG-UNDANG & HUBUNGAN ANTARABANGSA1500500100
TOTAL1457811869685
PERCENTAGE BLENDED LEARNING74%

Copyright to AQeL-UniSZA©2018