KeLIP - Mod Blended Report Semester 2 Session 2018/2019 [14-05-2021]





















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































FAKULTIMOOC BLKELIP BLKELIP NOT BLTOTAL KELIPNOT REGISTERTOTAL BL (%)
FAKULTI BAHASA DAN KOMUNIKASI038341093
FAKULTI BIOSUMBER DAN INDUSTRI MAKANAN056359390
FAKULTI EKONOMI DAN SAINS PENGURUSAN0652691171
FAKULTI INFORMATIK & KOMPUTERAN0490490100
FAKULTI PENGAJIAN KONTEMPORARI ISLAM01324136296
FAKULTI PENGAJIAN UMUM DAN PENDIDIKAN LANJUTAN011314173
FAKULTI PERUBATAN - MBBS0241539062
FAKULTI PERUBATAN - NURSING08412067
FAKULTI REKABENTUK INOVATIF DAN TEKNOLOGI035338483
FAKULTI SAINS KESIHATAN0681280877
FAKULTI SAINS SOSIAL GUNAAN024529277
FAKULTI UNDANG-UNDANG & HUBUNGAN ANTARABANGSA0540540100
TOTAL05647864221
PERCENTAGE BLENDED LEARNING85%

Copyright to AQeL-UniSZA©2018