KeLIP - Mod Blended Report Semester 1 Session 2019/2020 [14-05-2021]













































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































FAKULTIMOOC BLKELIP BLKELIP NOT BLTOTAL KELIPNOT REGISTERTOTAL BL (%)
FAKULTI BAHASA DAN KOMUNIKASI1550550100
FAKULTI BIOSUMBER DAN INDUSTRI MAKANAN172981188
FAKULTI FARMASI05050100
FAKULTI INFORMATIK & KOMPUTERAN0430430100
FAKULTI PENGAJIAN KONTEMPORARI ISLAM1127131401582
FAKULTI PERNIAGAAN DAN PENGURUSAN1651580577
FAKULTI PERUBATAN - MBBS0437057
FAKULTI PERUBATAN - NURSING0314075
FAKULTI REKABENTUK INOVATIF DAN TEKNOLOGI0461056575
FAKULTI SAINS KESIHATAN292101021281
FAKULTI SAINS SOSIAL GUNAAN034236192
FAKULTI UNDANG-UNDANG & HUBUNGAN ANTARABANGSA1261743555
PUSAT PENGAJIAN TERAS011011379
TOTAL75838066347
PERCENTAGE BLENDED LEARNING82%

Copyright to CoMAE-icopy;2018